pbsatrium_apartamenty_lublinpbsatrium_apartamenty_lublinpbsatrium_apartamenty_lublinpbsatrium_apartamenty_lublinpbsatrium_apartamenty_lublinpbsatrium_apartamenty_lublin

Opis inwestycji

      Apartamenty wybudowano pod numerem 19, przy niewielkiej, cichej ulicy Łużyczan, biorącej początek od ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. Budynek stanął w spokojnym, otoczonym zielenią miejscu, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, co sprawiło, że jest to miejsce dla osób, które chcą mieszkać w centrum miasta i doceniają związaną z tym oszczędność czasu, a jednocześnie pragną komfortu, kameralności i bliskości natury.

 

     Elegancka bryła budynku przy ulicy Łużyczan nawiązuje do najlepszych przykładów nowoczesnej architektury, wyróżniając się dużą ilością przeszkleń i jasnymi, doświetlonymi wnętrzami. Charakter budynku nawiązuje do stylistyki loftów i wyróżnia się użyciem geometrycznych brył, szkła, aluminium. Wyjątkową cechą części apartamentów jest przestrzeń – salon zajmuje dwie kondygnacje, dzięki czemu sufit znajduje się na wysokości prawie 5 metrów.

 

    Budynek nasz posiada trzy kondygnacje naziemne mieszczące 22 apartamenty i jedną kondygnację podziemną, gdzie znajduje się wygodny i przestrzenny garaż z 30 miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Inwestycja została wykonana z najwyższej klasy materiałów, do budowy użyto cegły SILKA, zaś okna drewniane wykonano z mahoniu meranti i zaopatrzono w pakiet trójszybowy. Ponadto budynek posiada nowoczesną windę, ułatwiającą komunikację wprost od poziomu garażu do poziomu mieszkania, elektrycznie sterowane okna dachowe, wideofony, system kontroli dostępu – system jednego klucza. Właściciele mieszkań zlokalizowanych na parterze będą mieli ogródki do wyłącznego korzystania.

 

     W ofercie mamy mieszkania o powierzchni od 92 do 139 metrów kwadratowych oraz o zróżnicowanych planach, co ułatwi przyszłemu właścicielowi możliwość kształtowania mieszkania zgodnie z własnym gustem i potrzebami. Układ architektoniczny mieszkań pozwala również na ich łączenie w celu powiększenia powierzchni. Z rozmysłem zrezygnowaliśmy z budowania mieszkań o małej powierzchni, zakładając, iż nasz Klient oczekuje w swoim domu i otoczeniu spokoju i ciszy.

 
      Nasze apartamenty sąsiadują z rozległymi terenami zielonym dolinki rzeki Czechówki, której bieg znajduje się w strefie ochrony i kształtowania krajobrazu historycznych obszarów osadniczych. Daje do idealną sposobność do aktywnego wypoczynku i rekreacji.

 

    Jednocześnie położenie budynku ułatwia mieszkańcom korzystanie z infrastruktury, jaką oferuje współczesne miasto, a w tym szybki dostęp do komunikacji miejskiej – przystanki autobusów miejskich linii 3,54,79 znajdują się w odległości 300m; w najbliższej okolicy są sklepy, a w odległości 1 km przy skrzyżowaniu ulic Morwowej i Nałęczowskiej mieści się Galeria Handlowa „Parada” gdzie znaleźć można 70 sklepów i punktów handlowo-usługowych. W pobliżu galerii mieści się także „Kraina Zabaw” – sala zabaw dla dzieci. Niedaleko przy ul. Głębokiej w kompleksie Centrum Sportowo – Rekreacyjny Uniwersytetu Przyrodniczego można skorzystać z siłowni, pływalni i sal fitness. Mimo bliskości centrum ulica Nałęczowska gwarantuje dobry wyjazd w wielu kierunkach, a zwłaszcza w kierunku Rzeszowa, Kielc, Kraśnika i Warszawy, natomiast planowane w najbliższym czasie otwarcie północnej obwodnicy miasta oraz przedłużenie ulicy Solidarności bez wątpienia jeszcze warunki te poprawi.

 

        Inwestycja jest zakończona i oddana do użytkowania.